
Підшипник 32306 JR KOYO, 30х72х28.75 мм, роликовий радіально-упорний конічний
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32306
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 32306 JR KOYO - роликовий конічний однорядний радіально-упорний.
Розміри: 30х72х28.75 мм.
Оригінальні номери (OEM): Alfa Romeo 290063314, Fiat 26800560, Honda 91124PH8008, Mercedes-Benz 3129810501, Nissan 090220015P, Nissan 38120-132 14614, Subaru 806330010, Vauxhall 7058598, Volvo 11073, Volvo 66001044.
Застосування: автомобільні вузли.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Saab, Nissan, Alfa Romeo, Renault, Volvo, Mercedes-Benz, Subaru, Honda, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Romeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 30 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 72 mm |
| Ширина - B | 28.75 mm |
- Ціна: 800 ₴


