
Підшипник 496/493 KOYO, 80.962х136.525х30.162 мм, роликовий радіально-упорний конічний
3 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 496/493
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 496/493 KOYO - роликовий конічний однорядний радіально-упорний.
Розміри: 80.962х136.525х30.162.
Оригінальні номери (OEM): IHC 591623C91, John Deere JD8167, 496-99401 TIMKEN, 457350 GM, 1750SI SEDDON DIESEL, 264261 BRITISH LEYLAND, 457350 General Motors 591623C91 INTL HARVESTER CORP. (IHC), 89360H INTL HARVESTER CORP. (IHC).
Застосування: автомобільні вузли.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Leyland, John Deere, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Chrysler |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 80.962 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 136.625 mm |
| Ширина - B | 30.162 mm |
- Ціна: 3 000 ₴


