
Підшипник F-232032-60 INA, 42.5x62.5x17.4 мм, роликовий однорядний циліндричний
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: F-232032-60
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник F-232032-60 INA - роликовий однорядний циліндричний.
Розміри: 42.5x62.5x17.4 мм.
Оригінальні номери (OEM): 1041100 Ford, 96WT-7C043-CC Ford, 712129610 INA, F-232032-0060 INA, F-232032-60 INA, 1251549 Ford.
Застосування: автомобільні вузли.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 712 1296 10 |
| Внутрішній діаметр | 42.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 62.5 мм |
| Ширина | 17.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 42.5 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 62.5 mm |
| Ширина - B | 17.4 mm |
- Ціна: 1 200 ₴

