
Підшипник 32010 JR YA1/1D YR3 KOYO, 50x100x20.2, конічний роликовий
1 945 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32010 JR YA1/1D YR3
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник KOYO 32010 JR YA1/1D YR3 - роликовий конічний однорядний радіально-упорний.
Розміри: 50x100x20.2.
Оригінальний номер (OEM): 32010 JR YA1/1D YR3, 32010 JR/1DYR3LFT.
Застосування: автомобільні вузли.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 32010 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 50 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 100 mm |
| Ширина - B | 20.2 mm |
- Ціна: 1 945 ₴
