
Підшипник T7FC050 (JW5049/JW5010) (JW 5049/10) NTN, 50х105х32 мм, роликовий радіально-упорний конічний
3 007 ₴
- Готово до відправки
- Код: T7FC050
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник T7FC050 виробництва NTN (Японія). Має розміри 50х105х32. Підшипник роликовий конічний однорядний радіально-упорний. Бренд NTN відноситься до преміального сегмента підшипників. Аналоги – JW5049/10, T7FC050 ISO, VKT8418 SKF, SET 240 TIMKEN, 1905215 IVECO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | Iveco Motors 1905215; SKF VKT8418; TIMKEN SET240 |
| Ширина | 32 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 50 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 105 mm |
| Ширина - B | 32 mm |
- Ціна: 3 007 ₴
