
Підшипник 32208 KOYO (Японія), 40x80x24.75 мм, роликовий радіально-упорний конічний
660 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32208
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 32208, старе маркування 7508 виробництва KOYO (Японія). Має розміри 40*80*24,75. Підшипник роликовий конічний однорядний радіально-упорний. Застосовність - автомобільна та с/г техніка.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 32208 |
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 40 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 80 mm |
| Ширина - B | 24.75 mm |
- Ціна: 660 ₴
