
Підшипник AB 41055 SNR (Франція), 8200163332 Renault, 27x68x16 мм
733 ₴
- Готово до відправки
- Код: AB41055
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник AB 41055 виробництва SNR (Франція). Має розміри 27x68x16. Аналоги – AB 41055, 8200163332 Renault, TM-SC05B96 PX1 V2, TMSC05B96PX1V2, B27-19, B2719.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | AB.41055 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 27 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 68 mm |
| Ширина - B | 16 mm |
- Ціна: 733 ₴
