
Підшипник DAC2552W-13CS25 KOYO (Японія), 25х52х42 мм
1 056 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAC2552W-13CS25
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник DAC2552W-13CS25, виробництва KOYO (Японія). Має розміри 25*52*42. Аналоги - Chevrolet 94535119, FAG 713623480, FAG 713644110, Kawasaki 920451411, Koyo DAC2552W-4CS25, Nissan 32616-4A00A, Nissan 38216-4A0B2, NSK 25BWD01E, NTN AU0501-4L/L260, Opel 4700323, Opel 4706538, SKF VKBA3572, SKF VKBA3966, SKF VKBA6640, SKF VKBA6820, SKF VKBA7456, SKF VKBA7458, SKF VKBA7606, SNR R153.36, SNR R153.56, SNR R177.17, SNR R177.42, Suzuki 46860-80G00, Suzuki 46860-M86K0, Suzuki 46860-83E00, Suzuki 46860-83E10, Suzuki 46860-76G00, Suzuki 46860M68K01000, Vauxhall 9203935.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DAC2552W-13CS25 |
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, Ignis, ALTO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 25 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 52 mm |
| Ширина - B | 42 mm |
- Ціна: 1 056 ₴
