
Підшипник 57414/LM300811 KOYO (Японія), 40.988х67.975х17.5 мм, роликовий радіально-упорний конічний
775 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57414/LM300811
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 57414/LM300811 виробництва KOYO (Японія). Має розміри 40,988x67,975x17,5. Аналоги - F15003 FERSA, VKHB 2272 SKF, SET 318 Timken, 40215-D0100 Nissan, 0089816305 MB, 7703090344 Renault, 77030900344 Renault.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 57414/LM300811 |
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Samurai, SJ410, SJ413 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 40.988 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 67.975 mm |
| Ширина - B | 17.5 mm |
- Ціна: 775 ₴
