
Підшипник диференціалу DG4380CS58 KOYO (Японія), 43х80х17 мм, Toyota 90363-43001
1 365 ₴
- Готово до відправки
- Код: DG4380
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник DG4380CS58 виробництва KOYO (Японія). Має розміри 43*80*17. Аналоги – 90363-43001, B432, B 43-2, DG4380CS58.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DG4380CS58 |
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado, FJ Cruiser, Hilux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 43 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 80 mm |
| Ширина - B | 17 mm |
- Ціна: 1 365 ₴
