
Підшипник NU 205 RAG KOYO (Японія) (Пластик), 25х52х15 мм, роликовий циліндричний радіальний
1 028 ₴
- Готово до відправки
- Код: NU205
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник NU 205 RAG, старе маркування 32205 виробництва KOYO (Японія). Має розміри 25*52*15 та пластиковий сепаратор. Підшипник кочення роликовий радіальний з короткими циліндричними роликами, однорядний з бортами на зовнішньому кільці і без бортів на внутрішньому кільці. Застосовність - автомобільна та с/г техніка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Кросс-номери | SKF NU205ECP; Schaeffler FAG NU205ETVP2 |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 25 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 52 mm |
| Ширина - B | 15 mm |
- Ціна: 1 028 ₴
