
Підшипник 6308 2RS/C3, 6308 2RSC3 SKF (Пром, без пакування), 40х90х23 мм, радіальний кульковий однорядний закритий
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6308.2RS
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6308-2RS1/C3, старе маркування 180308 виробництва SKF (Пром, без пакування). Має розміри 40*90*23 та тепловий зазор С3. Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням із гуми або пластмаси. Бренд SKF належить до преміального сегмента підшипникової продукції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Кросс-номери | SKF 63082RS1C3 |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 63082RS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 40 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 90 mm |
| Ширина - B | 23 mm |
- Ціна: 1 000 ₴
