
Підшипник КПП Ford F-805339.06 (712152310) INA (Німеччина), MMT6/VMT6, 27x122x35, в обоймі
1 292 ₴
- Готово до відправки
- Код: F-805339.02
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник КПП Ford F-805339.06 (712152310), виробництва INA (Німеччина). Має розміри 27x122x35. Аналоги -F-805339.06 FAG, 712 1523 10 INA, 712 152 310 INA.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 1523 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 122 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 27 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 122 mm |
| Ширина - B | 35 mm |
- Ціна: 1 292 ₴
