
Підшипник 320/32 JR KOYO (Японія), 32х58х17 мм, роликовий радіально-упорний конічний
841 ₴
- Готово до відправки
- Код: 320/32
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 320/32 JR, виробництва Koyo (Японія). Має розміри 32*58*17. Підшипник роликовий конічний однорядний радіально-упорний. Бренд KOYO відноситься до преміального сегмента підшипників. Застосовність - автомобільна та с/г техніка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Кросс-номери | Peugeot 374809; Renault 7701461730; SKF VKBA729; SNR R14025; Schaeffler FAG 713650260 |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Tagora, 504, 604 |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 32 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 58 mm |
| Ширина - B | 17 mm |
- Ціна: 841 ₴
