
Підшипник 30207 SNR (Франція), 35x72x18,25 мм, роликовий радіально-упорний конічний
471 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30207
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 30207, старе маркування 7207 виробництва SNR (Франція). Має розміри 35*72*18,25. Підшипник роликовий конічний однорядний радіально-упорний. Застосовність - автомобільна та с/г техніка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Кросс-номери | LADA 21082303036; Mercedes-Benz 0089817605; Mitsubishi MA125934; NTN 4T30207; Renault 7703090277; SKF 30207J2; Schaeffler FAG 30207A; Schaeffler INA 712148310; TIMKEN 30207; Toyota 9036635004; Volkswagen 006311429; Volvo 11042 |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Ширина | 18.25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 35 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 72 mm |
| Ширина - B | 18.25 mm |
- Ціна: 471 ₴
