
Підшипник 33016 KINEX (Словаччина), 80х125х36 мм, роликовий радіально-упорний конічний
1 059 ₴
- Готово до відправки
- Код: 33016
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 33016 виробництва KINEX (Словаччина). Має розміри 80х125х36. Аналоги - 3007116, 33016 XLZ, 4T-33016 NTN, HC 33016 JRLFLT KOYO, 33016A NTN, 33016 FAG, 33016 GBM, 33016 PFI, 33016A SN 631780, FAG 33016, Renault 5000587219, SKF VKHB2140, Timken 33016, Timken SET 1331.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Кросс-номери | Daf 631780; SKF VKHB2140; Schaeffler FAG 33016; TIMKEN SET1331 |
| Країна виробник | Словаччина |
| Стан | Новий |
| Ширина | 36 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 80 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 125 mm |
| Ширина - B | 36 mm |
- Ціна: 1 059 ₴
