
Підшипник F-223869.05 (012409139) INA (Німеччина), 31.29х38х15 мм
912 ₴
- Готово до відправки
- Код: F-223869.05
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник F-223869.05 (012409139), виробництва INA (Німеччина). Має розміри 31.29х38х15. Аналоги - 712021610 INA, F-223869.05 INA, 712151710 INA, F-223869.05.HKP INA, 012409139 VAG, 0735298168 ZF, 998.9.47 F-223869.HKP INA.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 1517 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 31.29 мм |
| Зовнішній діаметр | 38.3 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 31.29 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 38 mm |
| Ширина - B | 15 mm |
- Ціна: 912 ₴
