
Підшипник F-219528 (712 1106 10) INA (Німеччина), 38х43х25.2 мм
271 ₴
- Готово до відправки
- Код: F-219528
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник F-219528 (712 1106 10), виробництва INA (Німеччина). Має розміри 38х43х25.2. Аналоги - F-219528 INA, 712 1106 10 INA, 712110610 INA, 02A/02B/02J/02R/02Z/0A4.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 1106 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 43 мм |
| Ширина | 25.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 38 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 43 mm |
| Ширина - B | 25.2 mm |
- Ціна: 271 ₴
