
Підшипник LM29748/LM29710 (LM 29748/10) KOYO (Японія), 38.1х65.088х18.034 мм, роликовий конічний
777 ₴
- Готово до відправки
- Код: LM29748/LM29710
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник LM29748/LM29710 виробництва KOYO (Японія). Має розміри 38.1*65.088*18.034. Підшипник роликовий конічний однорядний радіально-упорний. Бренд KOYO відноситься до преміального сегмента підшипників. Застосовність - автомобільна та с/г техніка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Кросс-номери | Nissan 40215M5600 |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sunny, Cherry, Prairie |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 38.1 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 65.088 mm |
| Ширина - B | 18.034 mm |
- Ціна: 777 ₴
