
Підшипник 34306/34478 (34306/478) KOYO (Японія), 77.788x121.422x24.608 мм, роликовий радіально-упорний конічний
2 353 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34306/34478
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 34306/34478 (34306/478) виробництва KOYO (Японія). Має розміри: 77.788x121.422x24.608. Підшипник роликовий конічний однорядний радіально-упорний. Бренд KOYO відноситься до преміального сегмента підшипників. Застосовність - автомобільна та с/г техніка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Кросс-номери | Iveco Motors 1905220 |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 77.788 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 121.422 mm |
| Ширина - B | 24.608 mm |
- Ціна: 2 353 ₴
