
Підшипник 594/592A NTN (Японія), 95.25x152.4x39.688 мм, роликовий радіально-упорний конічний
3 705 ₴
- Готово до відправки
- Код: 594/592A
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 594/592A виробництва NTN (Японія). Має розміри 95.25x152.4x39.688. Підшипник роликовий конічний однорядний радіально-упорний. Бренд NTN відноситься до преміального сегмента підшипників. Застосовність - автомобільна та с/г техніка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Кросс-номери | SKF VKHB2040; TIMKEN SET216; Volvo 183704 |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Ширина | 39.7 мм |
| Внутрішній діаметр | 95.25 мм |
| Зовнішній діаметр | 152.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 95.25 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 152.4 mm |
| Ширина - B | 39.688 mm |
- Ціна: 3 705 ₴
