
Підшипник NJ.40646.H100 SNR (Франція), 24.97x54x21.1 мм, роликовий (циліндричний) однорядний радіальний
1 118 ₴
- Готово до відправки
- Код: NJ40646H100
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник NJ.40646.H100 виробництва SNR (Франція). Має розміри: 24.97x54x21.1. Підшипник роликовий (циліндричний) однорядний радіальний. Аналоги - 46534133, NJ.40646.H100, NJ40646H100, NJ.40646, NJ40646.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | NJ.40646.H100 |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 156, Brava, Bravo, Stilo, Ypsilon, Punto, Linea, 145, 146, 155, Grande Punto, Spider, MiTo, GT, Coupe, Fiorino, Dedra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 24.97 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 54 mm |
| Ширина - B | 21.1 mm |
- Ціна: 1 118 ₴
