
Підшипник 32012 JR/1B KOYO (Японія), 60x95x26 мм, роликовий радіально-упорний конічний
1 611 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32012JR1B
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 32012 JR/1B виробництва KOYO (Японія). Має розміри 60*95*26. Аналоги - 32012J/1B-N Koyo, 90366-60002 TOYOTA, 02C409123B Volkswagen, 0BA409321A Volkswagen, A0179811105 MERCEDES-BENZ, 68019036AA.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Кросс-номери | Mercedes-Benz A0179811105; Toyota 9036660002 |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 60 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 95 mm |
| Ширина - B | 26 mm |
- Ціна: 1 611 ₴
