
Підшипник PW30620048CSHD PFI (США), 30х62х48 мм
1 219 ₴
- Готово до відправки
- Код: PW30620048CSHD
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник PW30620048CSHD, виробництва PFI (США). Має розміри 30х62х48. Підшипник кульковий радіально-упорний дворядний з двостороннім захистом та ущільненням із гуми або пластмаси.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PW30620048CSHD |
| Виробник | PFI |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Duster, Dokker, Clio, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 30 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 62 mm |
| Ширина - B | 48 mm |
- Ціна: 1 219 ₴
