
Підшипник 712158510, F-232712.KI INA (Німеччина), 26x37x23.4, з втулкою
1 024 ₴
- Готово до відправки
- Код: F-232712.KI
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
F-232712.KI INA – Підшипник КПП легкових автомобілів. Каталожные номера: 712158510, F-232712.KI, AUDI 02S311228, AUDI 02S 311 228, AUDI 02S311228A, AUDI 02S 311 228 A, SEAT 02S311228, SEAT 02S 311 228, SEAT 02S311228A, SEAT 02S 311 228 A, SKODA 02S311228, SKODA 02S 311 228, SKODA 02S311228A, SKODA 02S 311 228 A, VW 02S311228, VW 02S 311 228, VW 02S311228A, VW 02S 311 228 A. Розміри (d x D/Df x T): 26x37x23.4 мм. Із втулкою.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 1585 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
| Ширина | 23.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 26 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 37 mm |
| Ширина - B | 23.4 mm |
- Ціна: 1 024 ₴
