
Підшипник FC.40858.S03 (PW25550045CSHD) SNR (Франція), 25х55х45
1 235 ₴
- Готово до відправки
- Код: fc40858
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник FC.40858.S03, виробництва SNR. Має розміри 25*55*45. Підшипник кочення кульковий одиночний упорний з двома внутрішніми кільцями. Підшипники для виробництва SNR (Франція). Застосовність - автомобільна та с/г техніка.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R155.77 |
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Clio, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 25 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 55 mm |
| Ширина - B | 45 mm |
- Ціна: 1 235 ₴
