
Підшипник PW25550045CSHD PFI (США), 25х55х45 мм
941 ₴
- Готово до відправки
- Код: PW25550045CSHD
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник PW25550045CSHD, виробництва PFI (США). Має розміри 25*55*45. Підшипник кульковий радіально-упорний дворядний з двостороннім захистом та ущільненням із гуми або пластмаси.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PW25550045CSHD |
| Виробник | PFI |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Megane, Kubistar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 25 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 55 mm |
| Ширина - B | 45 mm |
- Ціна: 941 ₴
