
Підшипник PW35720033CS PFI (США), 35х72х33 мм
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: PW35720033CS
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник PW35720033CS, виробництва PFI (США). Має розміри 35х72х33. Підшипник кульковий радіально-упорний дворядний з двостороннім захистом та ущільненням із гуми або пластмаси.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PW35720033CS |
| Виробник | PFI |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Brava, Bravo, Tipo, Punto, Tempra, Dedra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 35 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 72 mm |
| Ширина - B | 33 mm |
- Ціна: 800 ₴
