
Підшипник U 497/U 460L TIMKEN, 44.99х79.98х24, роликовий конічний
1 882 ₴
- Готово до відправки
- Код: U 497/U 460L
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник U 497/U 460L виробництва TIMKEN (США). Має розміри 44.99х79.98х24. Підшипник роликовий конічний однорядний радіально-упорний. Бренд TIMKEN належить до преміального сегмента підшипників. Застосовність - автомобільна та с/г техніка.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SET80 |
| Виробник | TIMKEN |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 44.99 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 79.98 mm |
| Ширина - B | 24 mm |
- Ціна: 1 882 ₴
