
Сальник 19016524B SB2Y (41x56x7) CORTECO
233 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19016524B
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник Corteco 41x56x7, артикул 19016524B SB2Y. Виробник – Corteco (Німеччина). Оригінальні номери -43252-H1000, 43252-H1010, 101644, N2125.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19016524B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 41 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Матеріал | NBR |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sunny, Vanette, Terrano, Pathfinder |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 41 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 56 mm |
| Ширина - B | 7 mm |
- Ціна: 233 ₴
