
Сальник 12010781B NBR BA (13x22x4) CORTECO
134 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12010781B
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник Corteco 13x22x4, артикул 12010781B NBR BA. Виробник – Corteco (Німеччина). Оригінальні номери -17002, 240222, 942237, 82010781.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12010781B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 4 мм |
| Зовнішній діаметр | 22 мм |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 13 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 22 mm |
| Ширина - B | 4 mm |
- Ціна: 134 ₴
