
Сальник 12010889B NBR BA (30x55x10) CORTECO
174 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12010889B
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник Corteco 30x55x10, артикул 12010889B NBR BA. Виробник – Corteco (Німеччина). Оригінальні номери -144116, 12010889, 215106130, 4587996, 724579, 734128, 215106130, 215106130, 144116.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12010889B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 30 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 55 mm |
| Ширина - B | 10 mm |
- Ціна: 174 ₴
