Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник Corteco 17x28x7, артикул 12010807B NBR BA. Виробник – Corteco (Німеччина). Оригінальні номери -12010807B, 12010807.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12010807B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 17 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 28 mm |
| Ширина - B | 7 mm |
- Ціна: 105 ₴

