
Сальник 01002552B NBR B1 (40x55x10) CORTECO
347 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01002552B
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник Corteco 40x55x10, артикул 01002552B NBR B1 . Виробник – Corteco (Німеччина). Оригінальні номери -A0059978747, 0059978747, A 023 997 01 47, A 005 997 87 47, A 023 997 01 47.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01002552B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, T1, G-Class, /8 (W114/W115), SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 40 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 55 mm |
| Ширина - B | 10 mm |
- Ціна: 347 ₴
