
Сальник 12010981B NBR BA (55x70x8) CORTECO
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12010981B
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник Corteco 55x70x8, артикул 12010981B NBR BA . Виробник – Corteco (Німеччина). Оригінальні номери -115104, 60501377, 6000104501, 6089971346.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12010981B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Матеріал | NBR |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Arna, 33 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 55 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 70 mm |
| Ширина - B | 8 mm |
- Ціна: 199 ₴
