
Сальник 12010971B NBR BA (50x72x10) CORTECO
163 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12010971B
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник Corteco 50x72x10, артикул 12010971B NBR BA. Виробник – Corteco (Німеччина). Оригінальні номери -25228, 12010971, 44882009.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12010971B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Матеріал | NBR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 50 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 72 mm |
| Ширина - B | 10 mm |
- Ціна: 163 ₴
