Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник Corteco 33,3x43,3x7, артикул 19034068B HTC [FPM] BH6232E / VOLVO 8636195. Виробник – Corteco (Німеччина). Оригінальні номери -8636195, 19034068B, 19034068.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19034068B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S40, S60, V50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 33.3 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 43.3 mm |
| Ширина - B | 7 mm |
- Ціна: 430 ₴

![Сальник 19034068B HTC [FPM] BH6232E / VOLVO 8636195 (33,3x43,3x7) CORTECO, фото 1](https://images.prom.ua/5018464713_salnik-19034068b-htc.jpg)