
Сальник 01036358B ACM B1BASLRD (24,5x41x6) CORTECO
146 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01036358B
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник Corteco 24,5x41x6, артикул 01036358B ACM B1BASLRD. Виробник – Corteco (Німеччина). Оригінальні номери -55565322, 55565322, 714952, 55565322 / 714952.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01036358B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 41 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Opel, Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Signum, Insignia, Bravo, 159, Punto, Linea, Zafira, Grande Punto, Spider, Meriva, MiTo, Astra, Corsa, Croma, Fiorino, Vectra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 24.5 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 41 mm |
| Ширина - B | 6 mm |
- Ціна: 146 ₴
