
Сальник 01016892B NBR BACFSL1X2 (24x33x5) CORTECO
163 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01016892B
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник Corteco 24x33x5, артикул 01016892B NBR BACFSL1X2. Виробник – Corteco (Німеччина). Оригінальні номери -770198203, 770080436, 01016892B, 01016892.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01016892B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 5 мм |
| Зовнішній діаметр | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 24 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 33 mm |
| Ширина - B | 5 mm |
- Ціна: 163 ₴
