
Сальник 01026708B ACM BARD (24x38x6) CORTECO
151 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01026708B
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник Corteco 24x38x6, артикул 01026708B ACM BARD. Виробник – Corteco (Німеччина). Оригінальні номери -02T311113A, 01026708B, 01026708.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01026708B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Fox, Lupo, Toledo, A1, Touran, A3, UP!, Golf, Roomster, Altea, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 24 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 38 mm |
| Ширина - B | 6 mm |
- Ціна: 151 ₴
