Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник Corteco 28x38x7, артикул 01015867B NBR BASFX7. Виробник – Corteco (Німеччина). Оригінальні номери - 01015867B, A214602884, 8401955102, 15598483, 0770196097, AP1531F, F00142, A000997471061, ZF7852033140, E39 ML350, ZF0770080486, 0239971847, 0770080528
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01015867B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 28 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 38 mm |
| Ширина - B | 7 mm |
- Ціна: 117 ₴

