
Сальник 12015561B NBR BAOFX7 (30x37x4) CORTECO
163 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12015561B
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник Corteco 30x37x4, артикул 12015561B NBR BAOFX7. Виробник – Corteco (Німеччина). Оригінальні номери - 99976147, 93190507, 5010439193, 5001842902, 0501312738
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12015561B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Висота | 4 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
| Матеріал | NBR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 30 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 37 mm |
| Ширина - B | 4 mm |
- Ціна: 163 ₴
