
Сальник 01031902B ACM BASLRS (42x62x8) CORTECO
204 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01031902B
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник Corteco 42x62x8, артикул 01031902B ACM BASLRS. Виробник – Corteco (Німеччина). Оригінальні номери - 0239975447, 0239978747, A0239975447, A0239978747, A 140 997 08 46, A 015 997 12 46, A 023 997 54 47, A 023 997 87 47.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01031902B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Mercedes-Benz, Skoda |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLC-Class, CLS, SLR, Superb, Viano, G-Class, Vito, Xsara, C-Class, Sprinter, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 42 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 62 mm |
| Ширина - B | 8 mm |
- Ціна: 204 ₴
