
Сальник 12011462B ACM B1KLSLRD (46x78x10) CORTECO
204 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12011462B
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник Corteco 46x78x10, артикул 12011462B ACM B1KLSLRD. Виробник – Corteco (Німеччина). Оригінальні номери - 40002200, 40001540, 40003190 .
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12011462B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 46 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | 132 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 46 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 78 mm |
| Ширина - B | 10 mm |
- Ціна: 204 ₴
