
Підшипник DAC3562W-10CS51 KOYO (Японія), 35х61.8х40 мм
1 283 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAC3562
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник DAC3562W-10CS51 виробництва KOYO (Японія). Має розміри 35х61.8х40.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DAC3562W-5CS35 |
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, Pixo, Swift, ALTO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 35 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 61.8 mm |
| Ширина - B | 40 mm |
- Ціна: 1 283 ₴
