
Підшипник 207KRR AH03 C3 PFI (США), 35х72х25 мм, кульковий радіальний
523 ₴
- Готово до відправки
- Код: 207KRRAH03C3
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 207KRR AH03 C3. Виробництва PFI (США). Має розміри 35х72х25. Застосовність - автомобільна та с/г техніка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFI |
| Кросс-номери | Alfa Romeo Automobiles 135632007; Ford Motor Company 11556205; SKF VKBA586; Schaeffler FAG 713606240 |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Ширина | 17 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільненням валу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 35 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 72 mm |
| Ширина - B | 25 mm |
- Ціна: 523 ₴
