
Підшипник маточини 805190, FAG (Германия), 50х92х50 мм
1 685 ₴
- Готово до відправки
- Код: 805190
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник маточини 805190, виробництва FAG (Німеччина). Це продукт німецької компанії FAG, відомої як виробник найкращих у Європі підшипників. Він відрізняється високою якістю і прослужить не менше 80-100 тисяч кілометрів, але й ціна вища за середню. Їх поставляють на конвеєри автомобільних заводів, і навіть на вторинний ринок.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 713 6679 80 |
| Виробник | FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 50 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 92 mm |
| Ширина - B | 50 mm |
- Ціна: 1 685 ₴
