
Підшипник 30208 (7208) TIMKEN (США), 40x80x19,75 мм, роликовий радіально-упорний конічний
640 ₴
- Немає в наявності
- Код: 30208
+380 (95) 120-95-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 30208, старе маркування 7208 виробництва TIMKEN (США). Має розміри 40*80*19,75. Підшипник роликовий конічний однорядний радіально-упорний. Бренд TIMKEN відноситься до преміального сегмента підшипників. Застосовність - автомобільна та с/г техніка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIMKEN |
| Кросс-номери | LADA 21082303036; Mercedes-Benz 0089817405; Mitsubishi MA125934; Renault 7703090277; Schaeffler FAG 30208A; Schaeffler INA 712148310; Toyota 9036635004; Volkswagen 006311429; Volvo 11042 |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Ширина | 18.25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 40 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 80 mm |
| Ширина - B | 19.75 mm |
- Ціна: 640 ₴
