
Підшипник маточини PW45800045CS (564725 AB), PFI (США), 45х80х45 мм
1 139 ₴
- Готово до відправки
- Код: 564725
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник маточини PW45800045CS, виробництва PFI (США). Має розміри 45*80*45.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PW45800045CS |
| Виробник | PFI |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 45 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 80 mm |
| Ширина - B | 45 mm |
- Ціна: 1 139 ₴
