
Підшипник маточини 564725 AB, FAG (Германия), 45х80х45 мм
1 812 ₴
- Готово до відправки
- Код: 564725
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник маточини 564725 AB, виробництва FAG (Німеччина). Має розміри 45*80*45. Це продукт німецької компанії FAG, відомої як виробник найкращих у Європі підшипників. Він відрізняється високою якістю і прослужить не менше 80-100 тисяч кілометрів, але й ціна вища за середню. Їх поставляють на конвеєри автомобільних заводів, і навіть на вторинний ринок.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 713 6103 40 |
| Виробник | FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 45 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 80 mm |
| Ширина - B | 45 mm |
- Ціна: 1 812 ₴
